۱۳۹۷-۰۳-۰۲
خارش پوست

چهار خطر پوستی

تصور اینکه شما با گاز گرفتن یک دراکولای خون‌ آشام در نیمه‌های شب از خواب بیدار شوید خیلی‌ ترسناک است ولی اگر شما در این لحظات مشغول خارش پوست خود باشید، نباید چندان فکر دراکولا را از سرتان بیرون کنید چون اگر یک ذره‌بین به دست بگیرید و به دقت به پوست و مویتان نگاه کنید،
۱۳۹۷-۰۲-۰۵
شوره سر

رهایی از شوره سر

شوره سر به علت تجدید و بازسازی بسیار سریع سلول های پوست سر ایجاد می‌شود، سلول های مرده به شکل پودری سفید یا ورم های کوچک و چرب از پوست سر جدا می‌شوند. (پوسته) حواستان باشید، نباید وضعیت شوره دار را با مراقبت نامناسب مو اشتباه بگیرید.
۱۳۹۷-۰۲-۰۲
پیری پوست

پیری پوست

پیری پوست معمولابه علت گذر زمان و افزایش سن به وجود می‌آید. البته کمابیش دیده می‌شود که افراد با سن مشابه جوان‌ تر یا پیرتر از دیگری به نظر می‌رسند.عوامل ارثی در پیری پوست نقش مهمی دارند، در عین حال عوامل محیطی را نیز در ایجاد پیری پوست نباید نادیده گرفت. سردسته این عوامل «تابش خورشید» است.
۱۳۹۷-۰۱-۲۳
لوازم آرایش

خرید لوازم آرایش

شما برای خرید لوازم آرایش کجا میروید ؟ داروخانه ؟ فروشگاه های عرضه کننده لوازم آرایشی و بهداشتی؟ شاید هم می روید سراغ بساط دستفروش ها و با قیمت کمتر چند قلم از محصولات آرایشی و بهداشتی را می خرید.
۱۳۹۷-۰۱-۲۲
پیدایش شامپو

شامپو چیست؟

کلمه شامپو از یک لغت هندو به نام چامپانا (Champana) به معنای ماساژ دادن گرفته شده است قبل از پیدایش شامپو به صورت امروزی، مردم برای شستشوی موی خود از مواد گیاهی مانند سدر و چوبک و کتیرا و مواد معدنی مانند خاکهای سیلیسی استفاده می نمودند.
۱۳۹۷-۰۱-۱۸
سفید شدن مو

علت سفید شدن مو

سفید شدن مو، موضوعی است که مخصوصا برای کودکان سئوال است. اگر کنجکاو هستید تا بدانید علت سفید شدن مو چیست، این مقاله را بخوانید.با وجود اینکه سفیدن شدن مو یک پدیده کاملا شایع در دوران میانسالی و پیری است، برخی از نوجوانان و جوانان نیز ممکن است سفیدی زودرس مو را تجربه کنند.
۱۳۹۷-۰۱-۱۶
مواد غذایی مفید

مواد غذایی مفید

اگر می خواهید زیبا بمانید و پوست شما شاداب و جوان باشد ، از خوردن مواد غذایی مفید غافل نشوید .مواد غذایی در جوامع متفاوت به صورت خام و دست‌نخورده، تغییریافته یا نیمه‌ تغییر یافته برای مصرف آماده می‌شود. خوراک می‌تواند منشاء حیوانی یا گیاهی داشته باشد.
۱۳۹۷-۰۱-۱۴
وظایف مو

وظایف مو

یکی از وظایف مو می تواند بعنوان عایقی در برابر سرما عمل نموده و موجب گرم شدن بدن گرد اگر چه این وظیفه در انسان اهمیت زیادی نداشته و در ضمن نمی تواند بیانگر تفاوت هایی باشد که از نظر شکل و وضعیت مو بین گروه های گوناگون انسانی وجود دارد.
۱۳۹۷-۰۱-۰۸
بیدار شدن از خواب

بیداری با صورتی زیبا

معمولا خانم ها موقع بیدار شدن از خواب ،خودشان از ظاهرشان راضی نیستند. به همین دلیل اغلب آنها وقتی به سفر می روند یا شب را در منزل یکی از دوستان سپری می کنند ،صبح اول وقت بلافاصله پس از بیدار شدن از خواب ، کیف لوازم آرایش خود را برمی دارند.
۱۳۹۶-۱۲-۰۲
ریزش مو

چرا ریزش مو داریم؟

علت خشک بودن مو ها ، کم کاری غدد چربی مو است . که در این حالت مو ها به شدت شکننده می شوند و پوست سر نیز بعلت خشک بودن ، پوسته پوسته می گردد و  مو ها دچار موخوره شده و به شدت ریزش پبدا می کنند .
۱۳۹۶-۱۱-۲۳
بیماری های پوست

بیماری های پوست سر

آیا دچار بیماری های پوست هستید؟ آیا پوست شما دچار خارش شده است یا پر از لکه ها و جوش های پوستی شده است؟ اگر فکر می کنید یکی از این مشکلات رایج پوست را دارید، باید با پزشک خود مشورت کنید.اکثر مشکلات پوستی جزئی هستند.
۱۳۹۶-۱۱-۱۸
مواد چسبنده

مواد چسبیده به مو

گاهی پیش می آید به مو هایتان مواد چسبنده از قبیل آدامس ، رنگ و یا چسب چسبیده است .البته می توانید مو ها را از قسمتی که این مواد چسبیده است ، با قیچی کوتاه کنید ولی راه دیگری نیز وجود دارد که کمی بیشتر وقت می گیرد اما بهتر است ، زیرا به فرم موها لطمه نمیزند!
ثبت نام/ورود
Secured By miniOrange